backup

Nga Branded me te njohura

Produkte lëkure e tj.

Testime & checkup

Shiko Më shumë

Transport i shpejtë

Transporti vetem 100L

Pagesa te sigurta

100% pagesa te sigurta

Bli me kofidence

Per cdo lloj problemi

Ndihme 24/7

Hapur 24 ore çdo dite

Sherbim cilësore

Garanci per produktin

20 Mjete +

Korrierë gjithmonë në orar

50 +

Filiale në të gjithë Shqipërine

10000 +

Produkte

Adresa

RRUGA LLAZI MIHO 1000 - Tiranë

Cel dhe Whatsapp Us

+355694030070

info@orange-farmaci.al

Së shpejti !!!

Me mbi 50 filiale në të gjithë Shqipërinë.

Puno me ne !

Kategoritë

Dermokozmetikë
Farmaci
Nëna dhe fëmija
Shtesa Ushqimore

Kategoritë

Ushqyerja
Vitamina
Aksesorë
Bimë

Shërbimet

Filialet tona ofrojnë të gjitha shërbimet farmaceutike. Gjithashtu dhe shërbim delivery.

Rrjetet Sociale

Our Payment Partners :

Copyright © 2021 Orange Farmaci Primespot | AV
X
Add to cart