KORFF MOISTURIZING AND REPAIRING AFTER-SUN DROPS

3,500.00L

Sasia – 30ml

Pikat After Sun janë një trajtim për fytyrën me një veprim hidratues dhe kundër rrudhave. Formulimi i këtij produkti inovativ me Kompleksin e Sigurt të ADN-së dhe një kompleks qetësues / riparues, parandalon plakjen e lëkurës, hidraton dhe rigjeneron indet e dëmtuara nga rrezet e dëmshme të diellit, duke parandaluar formimin e rrudhave. Lëkurës i rikthehet komoditeti dhe elasticiteti, tekstura mbetet uniforme dhe me shkëlqim për një kohë të gjatë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

  • Pa derivate gruri.
  • Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
  • Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.

Përdorimi – Aplikoni disa pika të serumit në fytyrë, qafë dhe dekolte, pas dushit dhe ekspozimit në diell.

Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KORFF MOISTURIZING AND REPAIRING AFTER-SUN DROPS”

Your email address will not be published.