KORFF SUN SECRET AIR SPF30

3,460.00L

Sasia – 50ml

Kremi me teksturë të lëngshme dhe të lehtë, me faktor mbrojtës spf30 (mbrojtje e lartë), me një prekje të thatë dhe përthithje të menjëhershme. Formula ka një efekt hidratues dhe anti-plakje. Pasuruar me kompleksin DNA Safe, ajo ruan bukurinë e lëkurës, lufton proçesin e plakjes së lëkurës dhe parandalon formimin e rrudhave. I papërshkueshëm nga uji.

  • Pa ngjyrues dhe derivate gruri.
  • Jo komedogjene.
  • Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
  • Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe palladium.

Përdorimi – Aplikoni kremin në fytyrë të pastër, të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht. Për mbrojtje maksimale, ne rekomandojmë të riaplikoni produktin disa herë gjatë ditës.

Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KORFF SUN SECRET AIR SPF30”

Your email address will not be published.