KORFF SUN SECRET FACE FLUID MATT EFFECT SPF30

3,460.00L

Sasia 50ml

Krem i lëngshëm me efekt mat dhe spf30 (mbrojtje e lartë), me një strukturë të butë dhe të lehtë, me aromë delikate dhe të freskët. Filtrat UVB dhe UVA mbrojnë lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit. Prania e Hamamelis garanton një veprim opacifikues, Kompleksi Antioxidues kundërvepron në formimin e radikaleve të lira.

  • Biodegradable.
  • Rezistent ndaj ujit.
  • Pa ngjyrues dhe derivate gruri.
  • Jo komedogjene.
  • Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
  • Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.

Përdorimi – Aplikoni kremin në fytyrë të pastër, të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht. Për mbrojtje maksimale, ne rekomandojmë të riaplikoni kremin disa herë gjatë ditës.

Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KORFF SUN SECRET FACE FLUID MATT EFFECT SPF30”

Your email address will not be published.