KORFF SUN SECRET FACE FLUID SPF15

3,010.00L

Sasia – 50ml

Krem fytyre i lëngshëm spf15 (mbrojtje e mesme) me një strukturë të butë dhe të lehtë, me aromë delikate dhe komode. Filtrat UVB dhe UVA mbrojnë lëkurën nga foto-plakja dhe Kompleksi Antioxidues kundërvepron në formimin e radikaleve të lira.

  • Biodegradable.
  • Rezistent ndaj ujit.
  • Pa ngjyrues dhe derivate gruri.
  • Jo komedogjene.
  • Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
  • Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.

Përdorimi – Aplikoni produktin në fytyrë të pastruar, të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Shpërndani produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht. Për mbrojtje maksimale, ne rekomandojmë që të riaplikoni produktin disa herë gjatë ditës.

Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KORFF SUN SECRET FACE FLUID SPF15”

Your email address will not be published.