POINT BARBER POINT HAIR EXTREME

1,120.00L

Sasia – 200ml

Xhel stilues me mbajtje ektreme, për të krijuar një suport për flokët, që zgjat. Falë Panthenolit që përmban, ky xhel i lë flokët të butë dhe me shkëlqim.

Përdorimi – Aplikoni xhelin në flokë të lagur ose të thatë për t’i stiluar siç ju dëshironi.

 

Compare
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POINT BARBER POINT HAIR EXTREME”

Your email address will not be published.