POINT BARBER POINT HAIR HARD PASTE

1,960.00L

Sasia – 100ml

Pastë për flokët mat me fiksim të fuqishëm. I siguron flokëve qëndrim dhe fleksibilitet në të njëjtën kohë. Ne e rekomandojmë për flokët me gjatësi mesatare ose të shkurtër. I pasur me Ginseng Extract me veprim revitalizues.

Përdorimi – Aplikoni pastën në flokë të lagur ose të thatë për t’i stiluar siç ju dëshironi.

Compare
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POINT BARBER POINT HAIR HARD PASTE”

Your email address will not be published.