POINT BARBER POINT HAIR HYPER WAX

1,960.00L

Sasia – 100ml

Wax modelues i fuqishëm me një përfundim me shkëlqim. I jep flokëve një pamje të lagësht dhe me më shumë volum, që zgjat. I pasur me Ekstraktin e Çajit të Kuq që ka veprim energjizues.

Përdorimi – Aplikoni wax-in në flokë të lagur ose të thatë për t’i stiluar siç ju dëshironi.

Compare
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POINT BARBER POINT HAIR HYPER WAX”

Your email address will not be published.