POINT BARBER POINT HAIR STRONG GEL

1,120.00L

Sasia – 200ml

Xhel me fiksim të fortë, i përshtatshëm për çdo lloj floku. I jep flokëve shkëlqim, por jo duke i bërë të yndyrshëm. Falë ekstrakteve që ky xhel përmban, nuk lë shenja në flokë dhe mund të hiqet lehtësisht.

Përdorimi – Aplikoni xhelin në flokë të lagur ose të thatë për t’i stiluar siç ju dëshironi.

Compare
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POINT BARBER POINT HAIR STRONG GEL”

Your email address will not be published.