POINT BARBER POINT HAIR TONIC

1,960.00L

Sasia – 200ml

Krem modelues për flokë që elektrizohen, eleminon elektrizimin, ushqen, i jep elasticitet dhe energji flokëve falë proteinës së Grurit. Me efekt shkëlqyes dhe ndjesi të mëndafshtë.

Përdorimi – Aplikoni kremin në flokë të lagur ose të thatë për t’i stiluar siç ju dëshironi.

Compare
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POINT BARBER POINT HAIR TONIC”

Your email address will not be published.