POINT BARBER POINT MODELLING PASTE

1,960.00L

Sasia – 100ml

Pastë gjysëm-mat dhe me fiksim mesatar. E lë flokun të duket natyral dhe me volum. Ideal për të siguruar një strukturë të mirë dhe me definim, teksa ruan dhe një fleksibilitet të lartë. I pasuruar me Ekstraktin e Xhinxherit për një veprim rigjenerues.

Përdorimi – Aplikoni pastën në flokë të lagur ose të thatë për t’i stiluar siç ju dëshironi.

Compare
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POINT BARBER POINT MODELLING PASTE”

Your email address will not be published.