Jemi këtu për tju ndihmuar

Na kontaktoni për c’do informacion

Kontakt

Addresa

RRUGA LLAZI MIHO 1000 - TIRANË

TELEFON

+355694030070

EMAIL

info@orange-farmaci.al

ORARET

Hene – Diel 8:00 - 22:00

Na kontakto

  Adresa

  RRUGA LLAZI MIHO 1000 - Tiranë

  Cel dhe Whatsapp Us

  +355694030070

  info@orange-farmaci.al

  Së shpejti !!!

  Me mbi 50 filiale në të gjithë Shqipërinë.

  Puno me ne !

  Kategoritë

  Dermokozmetikë
  Farmaci
  Nëna dhe fëmija
  Shtesa Ushqimore

  Kategoritë

  Ushqyerja
  Vitamina
  Aksesorë
  Bimë

  Shërbimet

  Filialet tona ofrojnë të gjitha shërbimet farmaceutike. Gjithashtu dhe shërbim delivery.

  Rrjetet Sociale

  Our Payment Partners :

  Copyright © 2021 Orange Farmaci Primespot | AV
  X
  Add to cart